Запрошуємо пройти профорієнтаційне тестування

Дата: 25.04.2023 14:29

Фото без описуЦе можна  зробити за допомогою офіційного Інтернет-порталу Державної служби зайнятості України «ПЛАТФОРМА З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ КАР'ЄРИ».

Профорієнтація дозволяє зрозуміти, який вид професійної діяльності Вам більше підходить; допомагає оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомлено обрати майбутню професію; оцінити власний потенціал та розробити стратегію кар’єрного зростання.

Щоб зареєструватися потрібно:

• ввести в поля ім’я, e-mail,

• обрати пароль,

• підтвердити реєстрацію, натиснувши посилання, яке прийде на Ваш e-mail.

РЕЄСТРАЦІЯ БЕЗКОШТОВНА

Три прості дії, і можете переходити до тестування!

Тестування доступне лише для зареєстрованих користувачів.

• Якщо Ви тільки починаєте свій кар'єрний шлях (школяр, чи студент) - завдяки вчасному тестуванню Ви зможете обрати собі майбутній фах, зорієнтуватися на кого вчитися або в якій сфері шукати роботу.

• Якщо Ви вже працюєте – завдяки тестуванню Soft Skills Ви зрозумієте Ваші сильні стороні та конкурентні переваги, а також додаткові навички, якими бажано опанувати.

• Якщо Ви плануєте відкривати власну справу – тестування допоможе зрозуміти, чи маєте Ви хист до підприємницької діяльності.

• Якщо Ви раптом втратили роботу або Вас не задовольняє Ваша попередня – можливо, це шанс задуматися, а чим Ви насправді хочете займатися.

Проходьте тестування та дізнайтеся про себе більше.

Результати будуть відображатися у Вашому профілі.

Окрім Вас ці результати ніхто не зможе побачити, якщо тільки Ви не захочете поділитися цими результатами з друзями!

Які тести можно пройти:

1.Загальні розумові здібності.

2.Здатність до командної роботи.

3.Ваш емоційний інтелект EQ.

4.Яка сфера діяльності Вам підходить?

5.Комунікативні та організаторські здібності.

6.Схильність до підприємницької діяльності.

7.Орієнтація на результат чи процес,та ін.

Для отримання консультацій з даного питання звертайтеся до Валківського відділу Богодухівської філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м.Валки, пр-т. Григорія Сковороди, 1А або за тел. 0504004493.