Дата: 25.04.2023 11:13

Інформація про отримання дозволу для ознайомлення з нею громадськості

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ

Фізична особа-підприємець Пащенко Володимир Станіславович, код ІПН 2792200298, юридична адреса: 63055, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Вишневе, вул.Вербова, 2, тел. 0575368350, e-mail: s0972730965@gmail.com) має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами. Майданчик розташований по вул.Вербова, 2 в с.Вишневе Богодухівського району Харківської області.

Метою отримання дозволу на викиди є надання права експлуатувати об’єкт, з якого надходять в атмосферне повітря забруднюючі речовини або їх суміші, за умови дотримання встановлених відповідних нормативів граничнодопустимих викидів та вимог до технологічних процесів у частині обмеження викидів забруднюючих речовин протягом визначеного в дозволі терміну.

Згідно вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» діяльність ФОП Пащенко Володимир Станіславович не підлягає оцінці впливу на довкілля.

На майданчику ФОП Пащенко Володимир Станіславович для заправки власної сільськогосподарської техніки встановлено металевий резервуар з дизельним пальним об’ємом 10 м3. Видача палива здійснюється паливним пістолетом. Інша діяльність на майданчику не відбувається.

Під час здійснення операцій з наливання, зберігання та видачі палива до атмосферного повітря викидається забруднююча речовина гас – 0,00051 т/рік.

По ступеню впливу на забруднення атмосферного повітря об’єкт відноситься до третьої групи, як об’єкт, який не взятий на державний облік і не має виробництв або технологічного устаткування, на яких повинні впроваджуватися найкращі доступні технології та методи керування.

Обсяги викидів забруднюючих речовин відповідають вимогам санітарного законодавства, заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферу та заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не передбачені та не розробляються. Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря розроблені згідно інструкції про загальні вимоги до оформлення документів.

З пропозиціями та зауваженнями щодо діяльності підприємства з питань охорони атмосферного повітря звертатися протягом 30 календарних днів з моменту опублікування цього повідомлення до: Харківської обласної військової адміністрації: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 64, е-mail: upress@kharkivoda.gov.ua.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ

Фізична особа-підприємець М’якшин Віктор Павлович, код ІПН 2497117618, юридична адреса: 63055, Харківська область, Богодухівський район, с.Мельникове, вул. 16 Вересня, 11-А, тел. 0664459588, e-mail: Myakshin.eco@gmail.com) має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами. Майданчик розташований по вул. 16 Вересня, 11-А в с.Мельникове Богодухівського району Харківської області.

Згідно вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» діяльність ФОП М’якшин Віктор Павлович не підлягає оцінці впливу на довкілля.

На майданчику ФОП М’якшин Віктор Павлович для заправки власної сільськогосподарської техніки встановлено металевий резервуар з дизельним пальним об’ємом 10 м3. Видача палива здійснюється паливним пістолетом. Інша діяльність на майданчику не відбувається.

Під час здійснення операцій з наливання, зберігання та видачі палива до атмосферного повітря викидається забруднююча речовина гас – 0,00064 т/рік.