Важливо для роботодавців!

Дата: 24.04.2023 15:30

Фото без описуВ період воєнного стану в Україні держава стимулює роботодавців до працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Так, відповідно до  Постанови КМУ № 331 від 20.03.2022 року, роботодавці, які працевлаштують ВПО після 24.02.2022 року, мають право отримати компенсацію за кожного працевлаштованого громадянина у розмірі 6700 грн на місяць впродовж перших двох місяців з дати працевлаштування.

🔹  Для отримання компенсації витрат, роботодавці можуть звернутись до Валківського відділу Богодухівської філії Харківського обласного центру зайнятості особисто під час його відвідування, дистанційно або через портал «Дія».

🔹Для цього необхідно надати такі документи:

🔘-заяву встановленого зразка;

🔘-документ, що підтверджує працевлаштування на умовах, передбачених Порядком;

🔘-відомості про працівників, які є застрахованими особами;

🔘-копію довідки про взяття на облік ВПО.

✅Порядок надання роботодавцю компенсації,  форму заяви та відомості для подання до Валківського відділу Богодухівської філії ХОЦЗ Ви зможете знайти у розділі "РОБОТОДАВЦІ" тут https://www.dcz.gov.ua/storinka/kompensaciya-robotodavcyam-za-vpo

☎️В разі виникнення питань звертайтеся до Валківського відділу Богодухівськох філії Харківського обласного центру зайнятості за тел. 0960810737 або за адресою: м.Валки, пр-т. Григорія Сковороди, 1А.