Програма з підтримки яскравих, креативних і талановитих українців  Talents for Ukraine від Київської школи економіки

Дата: 17.04.2023 16:08

Фото без опису Команда Київської школи економіки вірить, що секрет успішного майбутнього України — в її надзвичайно талановитих людях та ідеях, здатних змінити світ. Та кожен проєкт потребує підтримки. І тепер ми з радістю готові допомогти втілити Ваші найкрутіші ідеї в реальність.

KSE запустила унікальну програму підтримки талантів та проєктів на 1 мільйон доларів!

Для кого

Ми фінансово підтримуємо талановитих людей та їх ідеї. Будь-хто може податися на участь в конкурсі без обмежень.

Сума

Бюджет програми складає 1 000 000 доларів.

Ми пропонуємо кожному переможцю 5 000 доларів на підтримку, а також залишаємо за собою право визначити розмір підтримки індивідуально.

Терміни

Дедлайн відсутній.

Проєкт відбуватиметься поки є фінансування.

Умови:

Перший етап відбору — це невелике опитування та мотиваційний лист. За результатами відбору, комітет Школи зв’яжеться з вами щодо подальших дій або повідомить, якщо заявка була відхилена.

Мотиваційний лист

До 1500 слів, українською або англійською. Ви також можете додати інші матеріали, але ми спочатку прочитаємо листа.

1) Ви та Ваша історія. Розкажіть нам свою особисту історію, чим ви займались, які ваші інтереси, які складнощі Ви долали та з якими перепонами зустрічались. Не потрібно перелічувати Ваші формальні здобутки (дипломи чи нагороди). Розкажіть Вашу історію.

2)  Ваша велика ідея. Опишіть в довільній формі чому Ви або Ваш проект потребує грантової підтримки. Переконайте нас, чому у Вас варто інвестувати. Якщо у вас є базовий бюджет – коротко опишіть (опціонально).

Можливості

Якщо Вас оберуть, Школа надасть грант для розвитку Вашої ідеї без жодної бюрократії та формальних бар’єрів.

Детальніше ТУТ