Хелп-Поінт - допомога для вас

Дата: 17.04.2023 14:49

Фото без описуЗа сприяння Валківської міської ради у березні в нашій громаді стартував  проєкт «Хелп-Поінт», який зосереджений на безоплатній комплексній допомозі вразливим категоріям населення громади.
Головна мета проєкту – допомогти так, щоб люди не потребували допомоги. Саме тому ідея в тому, щоб надати родинам не тільки допомогу наборами продуктів та засобами гігієни, а й усіляко сприяти соціальній інтеграції дітей та дорослих в життя громади. Для цього в Хелп-Поінті проводяться заходи та спільні зустрічі із фахівцями проєкту.

Фото без описуПсихологи команди надають допомогу як у вигляді тренінгів, так і індивідуальними консультаціями.

Освітяни – влаштовують дозвілля для дітей, заняття з арттерапії та майстер-класи, під час яких діти знайомляться між собою, вчаться новим навичкам і розвиваються.Фото без опису

Батьки в цей час можуть зайнятись своїми справами (а це важливо для тих, кому ні на кого залишити дітей) або паралельно теж поспілкуватися з психологом або фахівцем із соціальних чи юридичних питань.

Приміщення Хелп-Поінту – вільний та безпечний простір, облаштований з урахуванням потреб дітей та для проведення заходів з комфортом. Для занять заготовлені матеріали для творчості, є спортивний інвентар для різних активностей, а також проєктор для кінопереглядів і презентацій.Фото без опису

Дізнатися більше інформації про роботу Хелп-Поінту, отримати допомогу та взяти участь у заходах:

вул. Харківська, 7Б (приміщення колишньої їдальні біля старої школи),
тел +380 93 867 22 28,
helppoint.valky@gmail.com

Проєкт “Комплексна гуманітарна допомога постраждалим ВПО та найбільш уразливим категоріям населення України“реалізується Hilfswerk International (Австрія) у партнерстві з організацією “СТАН” (Україна) та фінансується Австрійською агенцією з розвитку ADA), яка є операційним підрозділом Austrian Development Cooperation, та фондом “Nachbar in Not”.