Подбайте про своєчасне виготовлення першого паспорта

Дата: 07.04.2023 08:50

Фото без опису

Уже зовсім скоро школярів України чекає Національний мультипредметний тест та вступна кампанія-2023.

Цьогоріч сесію НМТ заплановано на період з 5 по 23 червня. Реєстрація осіб для участі в основній сесії мультитесту розпочалася 3 квітня і триватиме до 3 травня.

Тому нагадуємо юним українцям, яким виповнилося 14 років, та тим, котрі планують вступати до вищих навчальних закладів, про необхідність обов'язково подбати про своєчасне виготовлення першого паспорта громадянина України у формі ID-картки.

Для цього Вам необхідно подати заяву та відповідні документи до підрозділу ДМС або в ЦНАП:

• свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави;
  • паспорт громадянина України одного з батьків. У разі, коли батьки чи один із батьків такої особи на момент її народження були іноземцями або особами без громадянства, або у разі набуття особою громадянства України на території України подається довідка про реєстрацію особи громадянином України;
  • РНОКПП (ідентифікаційний номер) або повідомлення про відмову від його прийняття (за наявності);
  • витяг з реєстру територіальної громади про реєстрацію місця проживання (за наявності).

Звертаємо увагу, що для осіб, які досягли 14-річного віку та отримують паспорт громадянина України вперше, адміністративний збір не сплачується.

Окрім того, якщо у вас немає ідентифікаційного коду, ви можете скористатися безкоштовною комплексною послугою ID-14 та оформити паспорта разом з присвоєнням реєстраційного номера облікової картки платника податків - це дійсно зручно і швидко!

Чекаємо Вас  і нагадуємо, що Валківський сектор Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області находиться за адресою: м. Валки, проспект Григорія Сковороди, буд. 10.