Сьогодні, в Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку, у Валках відбулася презентація книги нашого земляка Андрія Тимченка «Спогади про валківський велоспорт»

Дата: 06.04.2023 17:17

Фото без описуУчасники заходу поринули в спортивну історію рідного краю, згадали видатні досягнення спортсменів багатьох поколінь, подякували тим, хто у різні часи підтримував і розвивав спортивне життя на Валківщині.

Фото без опису

Цікавою і змістовною була розповідь автора книги, шанованого тренера, який виховав кілька поколінь спортсменів-велосипедистів, - Андрія Тимченка про становлення у нас цього виду спорту, успіхи наших земляків-велосипедистів та тих, хто допомагав їм досягати спортивних вершин.  Саме один із його вихованців, теж присутній на зустрічі, – Олександр Терещенко і посприяв у виданні книги свого тренера.

Фото без опису

Міський голова Валерій Скрипніченко тепло поздоровив Андрія Васильовича з виходом у світ його першої книги, подякував автору та його спортивній колезі Клавдії Василівні Мірошниченко за їх значний внесок у розвиток спорту на Валківщині. А також відзначив, що й зараз у громаді  популяризація, підтримка різних видів спорту є у пріоритеті влади, а тому ми по праву пишаємося  здобутками й успіхами наших спортсменів.

Фото без опису

У подарунок для корифеїв спорту прозвучали пісні у виконанні аматорів сцени, лейтмотивом яких була віра у всеперемагаючий спорт  і неодмінну перемогу України.