Спасибі, наш французький друже!

Дата: 05.04.2023 11:37

Фото без описуФото без описуВчергове у Валківську міську раду завітав наш друг із Франції Jacques Sotty.  І , як зазвичай, - з добрими намірами та щедрими подарунками.

Заручившись підтримкою таких же, як і сам, небайдужих благодійників, Жак Сотті передав два сучасних комп’ютери  Високопільському ліцею, яким він опікується вже не вперше. А Валківська школа мистецтв, де захоплено пропагують ремесло наших славних предків – гончарство, отримала піч Solargil для обпалу керамічних виробів разом із потрібним у роботі гончарів приладдям та 100 кг глини.

«Маємо обов'язок далі плекати справу нашого елементу культурної спадщини, коли вже у світі нас так підтримують» - написала, розповідаючи про цю подію, директор закладу Ольга Тимошенко.

Робота Валківської міської ради щодо розширення географії партнерських взаємовідносин нашої громади триває.