Розпочалась реєстрація на тестування

Дата: 04.04.2023 18:08

Фото без описуІз 3 квітня, і протягом місяця, до 3 травня, триватиме реєстрація учасників національного мультипредметного тесту, який можна пройти як в Україні, так і за кордоном.

Нагадаємо, що, зважаючи на воєнний стан, цього року, як і минулого, національний мультипредметний тест (НМТ) замінить ЗНО, яке в умовах війни провести неможливо.

Тест складатиметься з трьох предметів. Обов'язковими для всіх є українська мова та математика, а третій предмет абітурієнт має обрати сам із запропонованого переліку.

Ці три предмети вступник має скласти за 180 хвилин, тобто - за 3 години, на відміну від минулого року,  коли на проходження НМТ надавалося 2 години.

Календар абітурієнта

Для того, щоб зареєструватися для участі в НМТ, потрібно створити персональний кабінет на сайті УЦОЯО (https://my.testportal.gov.ua/registration/nmt) та виконати такі дії:

- внести особисті дані й інформацію щодо участі в НМТ;

- завантажити в електронній формі сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;

- підтвердити бажання взяти участь у НМТ;

- надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру;

- сформувати Сертифікат НМТ 2023 року.

Для реєстрації знадобляться такі копії:

- паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація для участі в НМТ;

- документа, що підтверджує інформацію про освіту: довідки з місця навчання, яка підтверджує, що особа завершує здобуття повної загальної середньої освіти у 2023 році (для цьогорічних випускників), або свідоцтво про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);

- документ, що підтверджує внесену інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків.

На кожній копії документа, завантаженого в персональному кабінеті, зображення має бути чітким та повнорозмірним (без обрізань сторін), а текст - розбірливим.

У пресслужбі УЦОЯО повідомили, що не пізніше ніж за десять календарних днів до початку основної сесії, для зареєстрованих учасників з'явиться можливість завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення, де буде вказано дату, час та місце проведення НМТ

Інформація про результати основної сесії НМТ за шкалою 100-200 балів буде розміщена на персональних сторінках учасників тестування до 28 червня, а додаткової - до 29 липня.