До Міжнародного дня освіти по питаннях мінної небезпеки валківська молодіжка запрошує на радіодиктант

Дата: 03.04.2023 13:50

Фото без описуХто тримає цей район? Пес Патрон, пес Патрон! Напевно кожен з нас вже знає напам’ять цю пісню про безстрашного пса Патрона. А якщо ми розкажемо вам, що наступного тижня він буде допомагати нам дізнаватись більше про мінну безпеку?

Не вірите? Тоді читайте далі😉

🔎4 квітня, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, запрошуємо учнів 3-7 класів долучитись до написання радіодиктанту з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами на локаціях проєкту «Спільно. Точки зустрічі»

Диктант звучатиме голосом Пса Патрона на хвилях Українського радіо, а допомагатиме з прочитанням тексту Михайло Карпань — актор, що озвучує Пса Патрона у відомому мультфільмі.

Програма заходу:

🔹14:20-14:40 — підтвердження реєстрації

🔹14:40 — розмова з представником ДСНС про забруднення України мінами і вибухонебезпечними предметами та про важливість навчання дітей правил безпечної поведінки

🔹 15:00 — написання диктанту

🔹 15:30 — перевірка результатів та підбиття підсумків

🔎Захід відбудеться в місті Валки приміщення КЗСМО "Валківська школа мистецтв"

Для фізичної участі в події на локаціях проєкту, будь ласка, заповніть реєстраційну форму, кількість місць обмеженана ➡️https://sforce.co/3zpH2tH

Ви також можете долучитись до активності онлайн у наступні способи:

🔹слухайте прямий ефір на Українському радіо на FM-частоті вашого міста, на сайті Українського Радіо, у мобільному застосунку suspilne.radio або у додатку «Дія»

🔹увімкніть пряму трансляцію онлайн

- YouTubе ЮНІСЕФ: bit.ly/40jD1Tz

- Facebook ЮНІСЕФ: bit.ly/3lQWZ99