Усі квіти і найтепліші слова сьогодні вам, чарівні жінки!

Дата: 08.03.2023 08:51

Милі, чарівні, найкращі в світі жіночки Валківської громади!

Дозвольте сьогодні сердечно привітати усіх вас – місцевих мешканок і тих, котрі знайшли в нашій громаді прихисток від війни, – зі святом весни, краси, любові!

Можливо хтось і вважає, що війна – не час для лірики і свят. Але як би там не було, цей день принаймні - чудовий привід сказати вам, дорогі наші, найщиріші слова подяки. За те, що пліч-о-пліч з чоловіками бороните рідну землю від ворога, рятуєте життя нашим військовим, надаючи медичну допомогу. Ваші проникливі молитви за синів, чоловіків, усіх наших захисників стають для них найнадійнішим оберегом. Ви, не покладаючи рук, плетете захисні сітки і теплі шкарпетки, виготовляєте окопні свічки і готуєте усілякі смаколики, щоб передати все це на фронт. А ще – навчаєте і лікуєте, працюєте задля власного добробуту і громади загалом, піклуєтеся про свої родини і народжуєте та виховуєте дітей.

Ви – наші героїні і берегині, наша опора і надійний тил, задля якого ми, чоловіки, здатні на будь-які подвиги.

Найжаданіше для всіх нас слово Перемога – теж жіночого роду. Як після зими настає весна, так і війна неодмінно закінчиться нашою Перемогою. Нехай якнайшвидше  світлий день Перемоги прийде в Україну і мир назавжди запанує в нашій державі!

Нехай Господь береже всіх вас і нашу Україну!!!

Валерій Скрипніченко, Валківський міський голова.