Звернення міського голови Валерія Скрипніченка з нагоди річниці повномасштабної війни в Україні

Дата: 24.02.2023 10:38

Сьогодні виповнюється рік від початку злочинного повномасштабного вторгнення росії в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку москва розпочала проти України 9 років тому з окупації Криму у 2014 році.

Для всіх нас це були складні 365 днів  викликів і випробувань, напруженої роботи і відповідальних рішень, тяжких втрат і постійного неспокою.

Ми всі разом працювали щодня для того, щоб громада жила, щоб наші жителі почувались у безпеці, щоб задовольнити базові потреби людей, зігріти теплом і увагою вимушених переселенців, забезпечити нормальну життєдіяльність усіх сфер і галузей в умовах повномасштабної війни.

Це був рік мужності. Рік небайдужості. Рік болю. Рік надії. Рік витримки. Рік незламності. Рік нашої спільної історії і нашого єднання задля підтримки один одного і наших ЗСУ, котрі мужньо і героїчно боронять Україну від зазіхань російських окупаційних військ. На жаль, і ціною власного життя.

Вічна пам’ять усім жертвам цієї кровопролитної війни, нашим воїнам-землякам, які віддали життя, захищаючи Україну, рідну землю, усіх нас.

Сьогодні ми вже не маємо сумніву, що кожен день цього непростого року наближав нас до миру.

Вистояли – переможемо!