В громаді пройшли навчання з цивільної безпеки

Дата: 31.01.2023 17:22

ГО «Асоціація саперів України» у рамках реалізації спільного  проєкту з міжнародною організацією «Норвезька Народна Допомога» провела навчання для посадових осіб органів місцевого самоврядування Валківської ТГ та відповідальних працівників комунальних установ і підприємств громади.

Правила безпечної поведінки при повітряній тривозі, раптовому обстрілі, виявленні вибухонебезпечних предметів залишаються актуальними і їх треба знати. На цьому наголошують  сертифіковані інструктори з безпеки цивільного населення під час збройного конфлікту та з мінної безпеки Руслан Цициморов і Дмитро Яровий.

Довідково. Асоціація саперів України (http://www.uda.org.ua) активно працює на всій території України задля підвищення безпекової складової цивільного населення. З 2019 року організація реалізовує гуманітарні проекти у сфері протимінної діяльності і дій цивільного населення під час обстрілів, зокрема навчає правилам безпечної поведінки.