Обласний конкурс місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» відбуватиметься по-новому

Дата: 26.12.2022 12:45

Фото без описуХарківська обласна рада схвалила рішення «Про внесення змін до Положення про порядок проведення обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє», затвердженого рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 579-VІI (зі змінами)», яким ухвалили положення у новій редакції.

У числі змін, які були внесені до Положення про порядок проведення обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє», зокрема, є:

- доповнення основних завдань конкурсу положеннями про забезпечення належних умов життєдіяльності населення регіону, безпеки та стійкості критичної інфраструктури, відновлення функціонування об`єктів критичної інфраструктури територіальних громад Харківської області;

- доповнення тексту Положення пунктами, що стосуються категорій учасників, а також внесення до тексту положень стосовно повноважень військових адміністрацій населених пунктів, у разі їхнього утворення в межах територій територіальних громад;

- доповнення положеннями щодо можливості проведення засідань конкурсного комітету у режимі відеоконференції, а також інші зміни, спрямовані на вдосконалення організації та проведення конкурсу.

Зміни зумовлені викликами сьогодення та спрямовані на забезпечення ефективної організації місцевого самоврядування на обласному рівні в умовах воєнного стану та надзвичайних ситуацій, вирішення нагальних питань територіальних громад Харківської області.

Джерело Харківська обласна рада