Допомога неповним сім'ям з дітьми

Дата: 22.12.2022 11:09

До уваги батьків, які виховують дітей у неповних родинах!

Департамент соціального захисту населення Харківської ОВА відповідно до укладеної Угоди зі Всесвітньою Продовольчою Програмою Організації Об’єднаних націй реалізує заходи, які передбачають  надання грошової допомоги сім’ям з дітьми у розмірі 2220 грн на кожну особу (до 5 осіб) протягом 3 місяців.

Цільовою аудиторією для отримання такої допомоги визначено сім’ї з дітьми, очолювані одним батьком/матір’ю, які не отримували грошової допомоги від інших міжнародних організацій, а саме:

1) отримувачі допомоги одинокої матері та вдови/вдівця;

2) одинока мати (є статус, ст.135 Сімейного Кодексу України) та ті матері, які не отримують допомоги від держави;

3) отримувачі допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів (є довідка про несплату аліментів).

Дана виплата буде здійснюватися за допомогою токенів, які отримало управління соціального захисту населення Валківської міської ради.

Один токен  видається на одну сім’ю.

Для отримання токену з унікальним кодом один член сім’ї (повнолітній та дієздатний) повинен прийти до управління соціального захисту населення Валківської міської ради (кімната № 10) з особистими документами (паспорт, ідентифікаційний код, і бажано - активний телефон) та документами всіх неповнолітніх дітей (документ, що підтверджує особу та прописку, ідентифікаційні коди всіх неповнолітніх дітей). У випадку відсутності у заявника смартфону, куди буде доставлено код Western Union, він повинен вказати поточну адресу.

Особа, яка отримала токен, проводить самореєстрацію в присутності спеціалістів управління соціального захисту населення Валківської міської ради, які за потреби, нададуть допомогу в реєстрації.

Для отримання токенів звертатись до управління соціального захисту населення Валківської міської ради, кімната № 10.

Телефон для довідок (05753) 5-14-81.