ПОДАРУНКИ БІЙЦЯМ ДО СВЯТА - ВІД НАШОЇ ГРОМАДИ

Дата: 20.12.2022 12:10

Фото без опису

До Дня святого Миколая приємні сюрпризи від жителів Валківської громади отримали наші захисники. Подарунки для них натхненно готували школярі та педагоги освітніх установ. На звернення волонтерів групи «Квіти Перемоги» усілякі смаколики приготували і принесли мешканці Валок та Шарівки. Чай, каву, згущене молоко та інші продукти передали власники магазину «Норма».

Разом із волонтерами вперше у таку поїздку вирушили і самодіяльні артисти Народного дому «Іскра», не злякавшись ні густого туману, ані обстрілу Харкова ворогом.

Частину привезених подарунків і смаколиків волонтери передали військовим на фронт, щоб і їх зігріла турбота валківчан.

Постійно опікується наша громада і потребами військового госпіталю, де лікуються поранені воїни. Цього ж разу чудовим доповненням до подарунків під ялинку та смачних гостинців стала ще й концертна програма. Не завадила нашим артистам потішити пацієнтів госпіталю своєю творчістю навіть відсутність світла. В залі, підсвіченому ліхтариками з телефонів, навпаки панувала ще більш святкова, романтична і довірлива атмосфера.

Фото без описуФото без опису

Прощалися наші артисти з бійцями як з добрими друзями. І зараз уже готують для них концертну програму до Новорічних свят.

А жителям громади наші захисники передали найщиріші слова вдячності за святкові подарунки, за допомогу. Саме така підтримка і надихає їх на боротьбу з ворогом та на Перемогу.