Зі святом вас, Захисники!

Дата: 06.12.2022 10:51

Фото без описуЗ Днем Збройних Сил України сердечно вітаю військовослужбовців та ветеранів ЗСУ!

На вас, наші захисники, покладені найвідповідальніші завдання оброни нашої держави, захисту її суверенітету і територіальної цілісності. І зараз ви справді є армією незламних та нескорених бійців, патріотів, котрі в умовах жорсткого військового протистояння щодня проявляють мужність, звитягу, силу духу, волю і прагнення звільнити від ворожої окупації всі українські землі.

Ваші ратні здобутки, вдалі військові операції, все нові й нові деокуповані території наближають світлий день нашої Перемоги. Українці по-праву пишаються своїми ЗСУ, всіляко допомагаючи своїм захисникам і визволителям. А увесь світ захоплюється тим, як професійно використовуєте ви наявні ресурси, майстерно оволодіваєте зброєю, яку надають наші союзники, і даєте гідну відсіч армії, що завчасно і свідомо готувалася до нападу на Україну, має значну кількісну перевагу в живій силі і техніці, але вже приречена на поразку в цій війні.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю військовослужбовців, які віддали свої життя за благословенну українську землю. Це – наші кращі сини і доньки, наші герої і водночас наш спільний біль. Вічна їм слава!

Нехай надійним оберегом нашим захисникам завжди будуть віра і щирі молитви рідних, близьких, співвітчизників. Щиро бажаю нашим визволителям міцного здоров’я, військової вдачі, нових перемог і Перемоги, а їхнім сім’ям – героїв, які завжди повертаються додому.

Валерій Скрипніченко, Валківський міський голова.