Валківська лікарня наближає європейські стандарти надання медичних послуг пацієнтам

Дата: 18.11.2022 16:12

Фото без описуВ одній з  частин хірургічного відділення КНП «Валківська ЦРЛ» зробили капітальний ремонт.

Сьогодні директор медичного закладу Артем Ковальов разом з представниками колективу презентували успішно завершений проєкт міському голові Валерію Скрипніченку.

Фото без опису

«Капітальний ремонт вдалося здійснити, у першу чергу, завдяки новому керівнику, його інноваційному підходу до роботи, прагненню покращити умови праці та підвищити якість лікування пацієнтів у нашій лікарні. Все це підвищить рейтинг валківської медицини та значно збільшить кількість пацієнтів.  Вітаю вас, Артем Миколайович, з успіхом та увесь ваш колектив» - зазначив міський голова.

Фото без опису

Завідувач хірургічного відділення Анатолій Литвиненко показав оновлені палати, санітарні кімнати, які відповідають інклюзивним вимогам, процедурну кімнату, рецепцію. Всі вони оснащені новими меблями та сантехнікою.

Фото без опису

Зазначимо, що у відділенні передбачені дві одномісні палати з покращеними умовами і, за бажанням, хворі зможуть ними скористатися. Перебування у таких палатах  для пацієнтів буде платним.

Фото без опису

«Пройшов майже рік з моменту призначення нового керівника у нашій лікарні  - Артема Миколайовича. Відчуваємо разючі зміни на краще. Сподіваємося, що у нього вистачить енергії і надалі, бо по переду ще багато роботи – ще одна сторона хірургії та інші відділення. Дякуємо йому за роботу. Також хочу подякувати дівчатам хірургічного відділення, за те що виходили у вихідні дні, щоб привести все до ладу після ремонту» - розповів завідувач відділення Анатолій Литвиненко.

Як зазначив директор КНП «Валківська ЦРЛ» Артем Ковальов, цими днями лікарня має отримати великий ендоскопічний комплекс, яких у області є лише сім.  Про цей наступний важливий крок у розвитку лікарні ми повідомимо згодом детальніше.

Фото без опису

Наразі, залишається усім нам, валківчанам, порадіти за добрі успіхи наших медиків і побажати усім здоров’я та миру.