Реалізовано один з перших проєктів щодо покращення умов проживання переселенців на Валківщині

Дата: 18.11.2022 15:20

Завдяки співпраці Валківської міської ради з Благодійним фондом «Зміни» під керівництвом Ярослава Грінченка вдалося реалізувати значний проєкт - здійснено ремонтні роботи в приміщенні,  яке стало прихистком для внутрішньо переміщених осіб в нашій громаді.  Окрім ремонту також було придбано нові побутову техніку та меблі.

Відтоді, як у будівлі стали постійно мешкати переселенці, почали з’являтись низка проблем, пов’язаних із облаштуванням їх побуту. І мова йшла навіть не про розширення площі проживання, оскільки в одній кімнаті мешкало до 6 чоловік. У першу чергу не було санітарних вузлів, душових та пральних приміщень, кухонного обладнання та необхідних меблів.

Завдяки партнерам з Німеччини, Благодійному фонду "Зміни" Yaroslav Grin The Changes Fund сьогодні вже можемо прозвітувати про вдале завершення проєкту та реалізації задуманого. Нові душові кабіни, достатня кількість санвузлів, кухня, їдальня тепер значно покращують побут внутрішньо переміщених осіб.

Але вдосконалення помешкань переселенців триває: у цій же будівлі продовжаться ремонтні роботи за співпраці з Австрійцями. У планах – заміна системи опалення, каналізації та інше.

Працюємо разом на Перемогу!