20 листопада в Україні відзначатимуть День працівників сільського господарства. Вітання аграріям Валківщини від міського голови Валерія Скрипніченка.

Дата: 18.11.2022 13:16

Шановні працівники сільського господарства Валківської територіальної громади!

Сердечно вітаю трударів ланів і ферм, керівників і фахівців сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, власників особистих селянських господарств, ветеранів аграрної галузі громади з професійним святом!

Ваша важка праця залежить від багатьох факторів, а нинішній аграрний рік в умовах повномасштабної війни, додав ще й зруйновані налагоджені роками процеси, логістичні ланцюги, дефіцит та здорожчання насіннєвого матеріалу, добрив, пально-мастильних речовин.

Але всупереч тому, що ворог був зовсім близько від нашої громади і кілька разів добирався до нас смертоносними ракетами, ви продовжували сіяти, плекати урожай, доглядати за худобою, піклуватися про продовольчу безпеку регіону і держави загалом.

Нехай тільки сонячне тепло та життєдайні опади на лани дарує вам небо, нехай рясно колосяться щедрими врожаями ниви і обходять стороною природні стихії. Нехай якнайшвидше настане мир у нашій державі.

Здоров’я вам, шановні, добра, злагоди, життєвих і професійних здобутків і Перемоги – нам усім!

З повагою – Валерій Скрипніченко, міський голова