Комунальники громади до зими підготувалися

Дата: 17.11.2022 12:09

Фото без описуПро це повідомили керівники комунальних установи та підприємства нашої громади Наталія Тридуб та Микола Лисяк.

Галузь житлово-комунального господарства громади з початку повномасштабного вторгнення працює без перебоїв. Не дивлячись на труднощі, яких додала війна,  комунальники виконують усі покладені   на них завдання.

До проходження  осінньо-зимового періоду почали готуватися ще з весни.

Наразі, усі комунальні об’єкти громади опалюються: замінено два котли на твердопаливні, встановлено десять конвекторів, заготовлені дрова для опалення, маємо напоготові для забезпечення безперебійної подачі електроенергії одинадцять генераторів.

«Комунальна техніка знаходиться у справному стані, по можливості, закупляємо запчастини, але з оплатою коштів маємо труднощі. Такі реалії воєнного часу. Вся наявна техніка готова до розчищення доріг та тротуарів від снігу, підготовлено до роботи два піскорозкидача. Для під’єднання снігоприбиральних відвалів та піскорозкидачів водіям достатньо кілька годин» - розповідає Наталія Тридуб

Фото без опису

У цьому році для підготовки протиожеледної сумішші завезено 200 тон  піску, закупено 15 тон солі. Комунальники мають невеликі минулорічні запаси сумішші і сподіваються на її достатню кількість.

Все залежить від погодних умов, які нам готує цьогорічна зима.

Також до комунальної залучається техніка приватних та фермерських підприємств, про що досягнуто домовленостей. А у разі стихії для розчистки комунальних доріг місцевого значення додається техніка дорожніх служб.

Сподіваємося і на відповідальність усіх валківчан – вчасно посипати протиожеледною сумішшю та почистити від снігу території біля установи, закладу, торгової точки, будинку тощо.

Тільки усі разом зможемо здолати зимові труднощі,  а перший сніг вже скоро.