Валківська громада отримала благодійну допомогу від шведів – пожежну машину.

Дата: 02.11.2022 10:13

Фото без описуПеремовини щодо можливості отримати спецтехніку міського голови Валерія Скрипніченка з волонтеркою Жасміною Кедровою, відбулися ще два тижні тому. Наразі, розповідаємо про завершення цієї успішної і корисної справи.

Фото без опису

Мешканка селища Старий Мерчик Кедрова Жасміна Ісаківна відповідальний виконавець ВП та  ДЗ АРЗ СП ГУ ДСНС України  у Харківській області. Вона активна волонтерка, з початку війни налагодила міжнародні зв’язки  та знайшла можливості надавати допомогу ЗСУ та службам ДСНС Харківщини.

Саме за сприяння Жасміни, Валківська міська рада налагодила дружні зв’язки з представниками шведської благодійної організації «Swedish Rescuers» та змогла отримати пожежну машину для нашої громади.

Представників організації Tommy Källgren та Lena Wilderäng на Валківщині особисто зустрів міський голова Валерій Скрипніченко.

Фото без опису

Пожежна машина укомплектована всім необхідним на будь-який надзвичайний випадок. Місце перебування визначено Старий Мерчик.

Дякуємо БО «Swedish Rescuers» за надану допомогу в захисті населенні під час надзвичайних ситуаціях мирного і воєнного стану, рятуванні людей та пожежогасінні на території Валківської громади.