У Минківці буде відбуватися збір даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН

Дата: 17.10.2022 15:36

Фото без описуДо уваги мешканців Минківки!

?У Минківці з 17.10.2022 по 19.10.2022 буде відбуватися збір даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН у партнерстві з Благодійним фондом “Право на захист”. А саме, 2220 грн на особу на місяць протягом 6 місяців!

Пункт реєстрації буде працювати за адресою: вул. Центральна, 10 (пн-ср, з 10:00 до 17:00)

?Подати заявку можуть особи, які ??не отримували раніше допомоги від міжнародних організацій, ??мають дохід, менший за 5400 грн на особу, та ??належать до таких категорій та ??критеріїв вразливості??:

? переселенці, які перемістилися після 24.02.22,

? особи, що НЕ переміщувалися після 24.02.2022, але постраждали від воєнних дій у таких в таких областях, як Дніпропетровська, Полтавська, Одеська, Запорізька, Кіровоградська, Черкаська, Харківська, Чернігівська, Сумська (перелік може бути доповнений);

? люди, що через воєнні дії були вимушені залишити свої домівки, але повернулися до постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону).

??ОБОВ’ЯЗКОВІ КРИТЕРІЇ ВРАЗЛИВОСТІ ДЛЯ УСІХ 3-х вищезазначених категорій??, що дають можливість подати заявку на допомогу:

? родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);

? родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;

? родина з однією або декількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб;

? прийомні сім'ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

? Інформація, яку необхідно буде надати:

? податковий номер;

? національний паспорт або інші документи, що посвідчують особу;

? довідка ВПО (за наявності);

? банківська картка головного заявника;

? свідоцтво про народження дітей (за необхідністю);

? документ, що посвідчує законну опіку над дитиною (за необхідністю);

? посвідчення/медична довідка за наявності інвалідності або хронічного захворювання.

?Для збору даних мають бути присутні всі члени родини.

Для сімей, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів за умови надання медичної довідки, що підтверджує їхній стан.

?Маєте питання - пишіть нам у телеграм-канал https://t.me/IDPhelp.

Детальна інформація щодо отримання грошової допомоги від УВКБ ООН через офіси БФ «Право на захист» на офіційному сайті https://bit.ly/3Tgnpx5.

??ТАКОЖ актуальна інформація щодо роботи пункту реєстрації у Минківці тут: https://t.me/unhcr_help_kharki