Оголошується відбір кандидатів на заміщення вакантної посади

Дата: 13.10.2022 09:29

Валківська міська рада оголошує відбір кандидатів на заміщення вакантної посади директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ВАЛКІВСЬКИЙ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

До участі у відборі кандидатів на посаду директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ВАЛКІВСЬКИЙ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗАПРОШУЮТЬСЯ:

громадяни України з повною вищою освітою не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальністю «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія») або «Психологія» («Практична психологія») та стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як п’ять років.

Особи, які бажають взяти участь у відборі, подають заяву, заповнену особову картку (форма П-2 ДС), документи, що підтверджують громадянство України та досвід роботи (трудова книжка), документи про освіту (з відповідними додатками), військовий квиток (для військовозобов’язаних).

Документи приймаються з 13 жовтня по 18 жовтня 2022 року за адресою: м. Валки, вул. Харківська, буд. 16, 2 поверх, каб. 21.

Інформація про призначення на посаду

Відповідно до статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану»:

призначення особи на відповідну посаду здійснюватиметься шляхом прийняття відповідного розпорядження міського голови після розгляду поданих документів кандидатів та співбесіди з ними;

після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посаду директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ВАЛКІВСЬКИЙ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, на яку буде призначена особа, виникне обов’язковість оголошення та проведення конкурсу на дану посаду у визначеному законодавством порядку.

Додаткова інформація надається відділом з питань кадрової роботи міської ради за тел. 5-22-69.