Оголошено набір на безкоштовні курси для внутрішньо переміщених жінок

Дата: 03.10.2022 11:40

Фото без описуВалківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує про можливість розширення економічних можливостей внутрішньо переміщених жінок шляхом організації короткострокових безкоштовних дистанційних курсів, у т.ч. на базі Харківського центру професійно технічної освіти ДСЗ за модулями:

1. Розвиток внутрішнього ресурсу та опанування новими компетенціями для ефективної роботи у online-форматі

2. Ефективна організація професійної діяльності з використанням ІТ-технологій

3. Професійне портфоліо та топ-профіль фрілансера (практичні кроки для

успішної кар’єри).

Завдяки отриманим знанням та засвоєним навичкам можна буде працювати та швидко заробляти незалежно від місця перебування чи проживання.

Додатковим бонусом стане індивідуальна безкоштовна коуч-сесія з експертом.

Освітня програма реалізується в рамках проєкту «Work with you» («Робота з тобою») завдяки гранту, що виконує ГО «Вік можливостей» у партнерстві з Харківським обласним центром зайнятості та Харківським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, за підтримки Українського жіночого фонду.

Форма навчання: онлайн.

Старт навчання: 20 жовтня 2022.

Кількість місць обмежена.

Реєстрація на навчання тут:

??У разі виникнення запитань звертайтесь:

ГО «Вік можливостей»тел./телеграм +3800507511812,e-mail: age.possibility@gmail.com

Харківський обласний центр зайнятості:https://t.me/Pidtrimka_DCZ_Kharkiv або через «гарячу лінію» яка працює з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00 за телефонами: 0730559824; 0985670576; 0951387296; 0990562800; 0990208721