Домогосподарства, які отримували житлові субсидії минулого року, автоматично отримають їх і в цьому опалювальному сезоні.

Дата: 26.09.2022 15:29

Про це повідомили в управлінні соціального захисту Валківської міської ради.

Також зазначається, що структурні підрозділи з питань соціального захисту населення самостійно здійснили призначення житлової субсидії з травня 2022 року, враховуючи і ті домогосподарства:

- у складі яких є внутрішньо переміщені особи;

- у складі яких кількість фактично проживаючих зареєстрованих осіб менша, ніж кількість зареєстрованих осіб;

- які орендують житлове приміщення.

Як розповіла начальник управління соцзахисту Ірина Нізельковська, розрахунок житлової субсидії на опалювальний сезон 2022-2023 р.р. буде проведений у жовтні поточного року.

Цього року він особливий, адже проходитиме в умовах широкомасштабної агресії російської федерації проти України. А відтак, домогосподарства з низьким рівнем доходів потребуватимуть допомоги від держави у вигляді житлових субсидій. При цьому, не менша потреба в отриманні субсидій на оплату житлово-комунальних послуг є у внутрішньо переміщених осіб та громадян, які перебувають на території адміністративно-територіальних одиниць, де органи соціального захисту населення, зокрема, через бойові дії не мають можливості забезпечити підготовку виплатних документів та проведення фінансування.

З метою вирішення найбільш актуальних питань щодо надання субсидій в умовах початку нового опалювального періоду, Міністерство соціальної політики ініціювало зміни до Положення про порядок надання житлових субсидій.

На засіданні Уряду 16 вересня 2022 року відповідні ініціативи підтримано.

Більш детально про прийняті зміни проінформуємо в наступних публікаціях.

Інформацію про призначення субсидії конкретному домогосподарству можна отримати за тел. 5-14-81. Прохання вказувати номер особової справи по субсидії.