Цими вихідними у Баранове прибула гуманітарна допомога з Німеччини.

Дата: 26.09.2022 15:05

Фото без описуБільш ніж 500 продуктових наборів, засоби гігієни, підгузки, дитяче харчування, іграшки, речі, солодощі привезли для вимушених переселенців німецькі волонтери. Разом із продуктами та речами також доставлено три пральних машинки, сушарку та пральні засоби до них.

Зустрічали вантажівку міський голова Валерій Скрипніченко разом із місцевими волонтерами та мешканцями села. Гостинно прийняли на Валківщині та познайомилися із німецьким волонтером Міхаелем та його друзями.

Як розповів Міхаель, він народився у селі на північно-західній частині Німеччини, а зараз проживає у Києві. З початком повномасштабного вторгнення російських окупантів, не міг стояти осторонь подій і через кілька днів вже патрулював разом із товаришами вулиці міста, допомагав евакуювати киян до Польщі, а згодом організував  збір коштів в Німеччині та налагодив гуманітарні місії по Україні.

Завдячуючи допомозі німецької спільноти, у Барановому вже скоро розпочне працювати соціальна пральня, яка забезпечуватиме потреби переселенців. Це вкрай важливо для підтримки цих людей та вирішення їх побутових проблем.

Валерій Скрипніченко подякував Міхаелю за підтримку українського народу, зокрема валківчан та людей, які тимчасово знайшли прихисток у нашій громаді. В ході спілкування окреслили подальші спільні дії для покращення умов в соціальних закладах села.

Вже наступного дня Міхаель за організаційної підтримки старостату та волонтерів разом розподіляли продуктові набори та речі серед ВПО, сімей з дітьми від 0 до 15 років, сімей військовослужбовців та інших вразливих категорій.

Завтра усі, хто потребує, зможуть отримати від волонтерів з Німеччини дитячий одяг та іграшки в будинку культури.

Валківська міська рада щиро дякує старості Петренку Миколі, волонтерам Міхно Галині, Міхно Євгенії, Корнієнко Марії за організацію гуманітарної допомоги односельцям.