В Кобзарівці відкрили Хаб.

Дата: 19.09.2022 14:49

Фото без описуЩе один культурно-освітній центр з’явився у Валківській громаді.

Ідея створення Хабу виникла ще задовго до війни, тоді й почали шукати для цього приміщення та можливості.

Дві кімнати у будівлі колишнього старостату, в яких до цього розміщувалось поштове відділення, потребували капітального ремонту. Крок за кроком, без поспішки, робили все можливе. Долучились до роботи практично всі, і місцеві мешканці, і навіть переселенці. Значну фінансову допомогу для придбання матеріалів та здійснення ремонтних робіт надало підприємство ТОВ «Агротоп». Від них Хаб також отримав у подарунок два ноутбуки, принтер та інше обладнання.

Відкриття Хабу відбулось минулого тижня за участі міського голови Валерія Скрипніченка, його заступниці Ольги Борщ, представників ТОВ «Агротоп» та всіх, хто долучився до наближення цієї події.

Керівник громади подарував закладу настільні ігри  та конференц стіл.