Валківські волонтери і молодь навчились надавати першу домедичну допомогу та знають, як діяти в надзвичайних ситуаціях.

Дата: 14.09.2022 16:59

Фото без описуЦі та інші знання волонтери отримали під час навчання, яке для них провели сьогодні фахівці Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України.

У ході роботи вивчили та засвоїли чотири напрямки дій під час надзвичайних ситуацій – мінна безпека під час виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів, пожежна безпека, перша домедична допомога та захист від хімічного та біологічного ураження.

Важливо, що ці знання є своєчасними, і мати їх сьогодні має якомога більше населення. Це допоможе у разі надзвичайної ситуації врятувати життя не тільки своє, а й життя тих, хто знаходиться поряд. Адже треба розуміти, як не нашкодити, надаючи першу медичну допомогу, як орієнтуватись на території, що може бути замінована та які перші дії пересічного громадянина під час радіаційної і хімічної загрози.

Всі учасники навчання отримали сертифікати про проходження тренінгу.

Захід організовано Харківським обласним центром молоді спільно з Молодіжною радою Валківщини за безпосереднього сприяння Валківської міської ради.