ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОДАЛИ НА СТАТУС ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ЧЕРЕЗ МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК ДІЯ.

Дата: 13.09.2022 16:06

Фото без описуЯк зазначили в Мінреінтеграції, частина українців, які намагалися оформити допомогу на проживання внутрішньо переміщеним особам через додаток «Дія» до 30 квітня, так її й не отримали.

Внутрішньо переміщені особи, які не змогли оформити статус ВПО та допомогу на проживання ВПО через додаток «Дія», до 01 жовтня 2022 року можуть звернутись до управління соціального захисту населення Валківської міської ради або старостату за місцем проживання і подати повторні заяви із ксерокопіями необхідних документів, а саме:

- ЗАЯВА про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

- ЗАЯВА про надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам;

- ксерокопія паспорта;

- ксерокопія реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- ксерокопія свідоцтва про народження дітей;

- номер рахунку IBAN

Для вирішення питання призначення допомоги заяви з ксерокопіями документів будуть передані до управління соціального захисту населення Богодухівської районної державної адміністрації.