Державний аграрний реєстр Пряма допомога українським фермерам та агровиробникам на відстані кількох кліків.

Дата: 01.09.2022 09:53

Фото без описуРеєстрація в Державному аграрному реєстрі у розпалі. І вже скоро міністерство оголосить про програми підтримки для агровиробників, що будуть розподілятися через ДАР. Тож реєструйтеся зараз, щоб дізнатися про нові можливості першими.

Для реєстрації у ДАР вам знадобляться: мобільний телефон, електронна пошта, кваліфікований електронний підпис (або BankID, якщо реєструється фізособа).

? На сайті dar.gov.ua натисніть «Зареєструватися».

? Пройдіть реєстрацію через кваліфікований електронний підпис (завантажте файл ключа та введіть пароль ключа) або BankID (натисніть BankID; оберіть банк, яким користуєтеся;

пройдіть аутентифікацію через сайт банку).

? Введіть свою електронну пошту та номер телефона.

? Вам надійдуть п'ятизначні коди на пошту та телефон, введіть їх у відповідні віконця.

? Надайте згоду доступу до персональних даних

? Натисніть «Зареєструватися».

? Готово!

Покрокова інструкція з реєстрації та користування платформою — за посиланням  https://bit.ly/DAR_registry