В громаді перейменовано 15 загальноосвітніх навчальних закладів.

Дата: 29.08.2022 14:03

Фото без описуТапер маємо 14 ліцеїв і одну гімназію. Про це повідомив начальник відділу освіти міської ради Іван Горошко.

Він пояснив, що у 2017 році був прийнятий Закон «Про освіту». Згідно з цим документом українським навчальним закладам від традиційних назв шкіл І-ІІ та І-ІІІ ступенів довелося відмовитися.

Відтепер існуватиме три типи закладів: початкова школа, гімназія і ліцей. У початковій школі діти навчатимуться з 1 до 4 класу. Гімназія забезпечуватиме отримання базової освіти — це дев’ятирічка з 5 по 9 клас. А старші класи будуть лише у ліцеях, це 10-12 класи. Зазначимо, що перейменування не несе за собою якісних змін у навчальному процесі.

Відповідно до вищезгаданого закону на Валківщині буде перйменовано 15 навчальних закладів. Нижче приводимо їх нові назви.

1. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ВАЛКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА МАСЕЛЬСЬКОГО ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ” перейменовано у ВАЛКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА МАСЕЛЬСЬКОГО ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

2. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ВАЛКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ” перейменовано у ВАЛКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

3. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “КОВ’ЯЗЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС (ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД) ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ перейменовано у КОВ’ЯЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

4. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “СТАРОМЕРЧИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ” перейменовано у СТАРОМЕРЧИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

5. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “БАРАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ” перейменовано у БАРАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ”.

6. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ВИСОКОПІЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ” перейменовано у ВИСОКОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

7. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “МЕЛЬНИКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ” перейменовано у МЕЛЬНИКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

8. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “НОВОМЕРЧИЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС (ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ — ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД) ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ” перейменовано у НОВОМЕРЧИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

9. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ОГУЛЬЦІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ” перейменовано у ОГУЛЬЦІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

10. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ І.С.БУРЯКА ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ” перейменовано у ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ІВАНА БУРЯКА ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

11. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ПЕРЕКІПСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС імені Героя Радянського Союзу Дмитра Погодіна (ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ — ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД) ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ” перейменовано у ПЕРЕКІПСЬКУ ГІМНАЗІЮ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

12. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “СЕРПНЕВИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС (ЛІЦЕЙ — ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ) ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ” перейменовано у СЕРПНЕВИЙ ЛІЦЕЙ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

13. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “СИДОРЕНКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ” перейменовано у СИДОРЕНКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

14. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “СНІЖКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ” перейменовано у СНІЖКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

15. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ШАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ” перейменовано у ШАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.