Де цього тижня отримували гуманітарку.

Дата: 19.08.2022 15:54

У Валках мешканці міста розпочали отримувати  продуктову допомогу за 65+ років від організації «Червоний хрест». Видача проводиться за алфавітним порядком. Про час та місце отримання громадян повідомляють телефоном.

Продовжується реєстрація Валківською міською радою мешканців міста з категорії 60+ на отримання допомоги від «World Food Programme». Спочатку реєстрували переселенців, згодом відкрили лінію і для місцевих. Видача пакунків для ВПО вже розпочалася. Телефонна лінія продовжує працювати, запис триває.

По громаді фахівці міської ради разом із представниками «World Food Programme» роздавали продуктову допомогу сім’ям з дітьми до 15 років.

Додатково:

- в Огульці волонтер Марина Мазяркіна привозила та видавала продуктові набори від «Rotary club new level».

• у Благодатненському старостаті видавали продуктові набори від організації «Червоний Хрест»  місцевим та ВПО категоріям: пенсіонери 65+, інваліди, сім'ям з дітьми до 3 років, багатодітним родинам.
  • у Мельниківському старостаті видавалася гумдопомога пенсіонерам ВПО.