Допомога УВКБ ООН Харківська область УВАГА! Грошова допомога переселенцям Харківщини!

Дата: 18.08.2022 12:38

Фото без описуУ Харківській області розпочинається збір даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН у партнерстві з Благодійним фондом “Право на захист”.

А саме, 2220 грн на особу на місяць протягом 3-х місяців!

Подати заявку можуть внутрішньо переміщені особи Харківщини, які ще не отримували допомоги від міжнародних організацій та належать до таких категорій вразливості:

-  «неповні сім’ї» з 2 або більше дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (старше 60 років) на утриманні;

- родина, що складається з однієї самотньої людини 60+ років або з кількох осіб похилого віку, а також родини, де дітей молодше 18 років (одного чи більше) виховують особи похилого віку;

-  родини, в яких є одна або кілька осіб з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання, т.п.);

-  прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (документально підтверджені).

Інформація, яку необхідно буде надати:

- ПІБ згідно з документом, що посвідчує особу;

- місце та дата народження, номер телефону (на який вам надійде СМС про надходження коштів!);

- податковий номер (необхідний для виплати допомоги);

- свідоцтво про народження дітей (якщо є);

- номер банківської картки (необхідний для виплати допомоги). Картки “єПідтримка” та "єМалятко" не підходять.

- будь-які документи, що підтверджують приналежність до категорії вразливості (довідки, витяги тощо)

Для збору даних мають бути присутні всі члени родини.

Для сімей, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів за умови надання медичної довідки, що підтверджує їхній стан.

Маєте питання - пишіть нам у телеграм-канал https://t.me/IDPhelp. Там ви знайдете інформацію щодо отримання грошової допомоги від УВКБ ООН через офіси БФ «Право на захист». Цей канал створено з метою надати Вам вичерпну інформацію про отримання грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб від Агентства ООН у справах біженців!

Валківська міська рада сприяє Благодійному фонду «Право на захист» та надає фахівцям всі умови для ефективної роботи у нашій громаді.

Працюватимуть спеціалісти у м. Валки за адресою: вул. Харківська,7 (стара школа)

22.08.22, 25.08.22 та 26.08.22 із 09:30-18:00 год.

При вході будуть вказівники.

У ці дні буде здійснюватися прийом мешканців ВПО міста Валки.

По старостатах інформування буде додатково.