Де цього тижня отримували гуманітарку.

Дата: 12.08.2022 13:15

Фото без описуУ Благодатнненському старостаті  для внутрішньо перміщених осіб видавали гуманітарну допомогу від Харківської ОВА, міської ради та окремо пакети відWorld Central Kitchen.

У Сидоренковому сім’ям з дітьми видавали молоко від Харківської ОВА, міської ради. Також тут окремій категорії осіб з інвалідністю видали допомогу від дитячого фонду України.

В Огульці волонтер Марина Мазяркіна привозила та видавала продуктові набори від Rotary club new level.

У Костеві рослинну олію видавали всім мешканцям,  а сім’ї військовослужбовців отримали  цукор, сир, молоко та олію від міської ради. Також сім’ї з дітьми отримали молоко.

У Шарівці видавали продуктові набори в кількості 317 штук від World central kltchen для осіб з інвалідністю, тим, кому виповнилося 65 років, багатодітним сім’ям. Тут також проводилась видача продуктових наборів від Червоного Хреста для осіб з інвалідністю, тим, кому виповнилося 65 років, багатодітним сім’ям. Всього видано 341 пакет.

У Сніжків допомогу привезли волонтери. Волонтери Лариса Ладна, Ірина Волошина, Наталія Соларєва видали більше 300 продуктових наборів від World central kltchen для внутрішньо переміщених осіб.

Олена Овчаренко та Ірина Гнєва доставили 80 коробок та 100 пакетів гуманітарної допомоги від БФ"НЕСКОРЕНИЙ ХАРКІВ". Допомогу отримали переселенці, особи з інвалідністю, багатодітні родини,  сім'ї з дітьми та пенсіонери.

У Барановому видавали  продуктові набори від World central kltchen для внутрішньо переміщених осіб.

У Валках розпочинається видача допомоги попередньо-зареєстрованим особам, яким більше 65 років від організації Червоного хреста. Також волонтери видають допомогу від організації World central kltchen.