У Високопіллі відремонтували дорогу по вулиці Садова. Як все було. Розповідає староста Анатолій Скрипник.

Дата: 11.08.2022 13:18

Фото без опису"Повільними кроками, я ставлю галочки своїм обіцянкам, які я обіцяв на обговоренні на посаду старости. І вчора ми почали роботу над одним із пунктів - це дороги нашого села по вулицям, а точніше їх відсутність . Коли я звертався до міського голови Валерія Скрипніченка з проханням зробити хоч одну не велику вулицю, то чесно кажучи я не сподівався, що нею буде вулиця Садова, адже протяжність її складає 1500 метрів, ширина 4,50 м,це одна з найдовших вулиць Високопілля, потреба в твердому покритті стояла роками. Два дні поспіль Валерій Володимирович проводить в Високопіллі і разом вирішуємо цю проблему.

Чому вул. Садова???

1. Вона охайна і світла( немає порослі, чагарників, сміття і бур’янів біля дворів)

2. Ініціатива від людей ( люди давно самі почали трішки її засипати за власні кошти)

3. Всі під’їзди до неї з твердим покриттям, а це означає, що нове покриття не перемішають з землею і дорога прослужить значно довше!

Ранок, дзвінок(телефонує Валерій Володимирович) і приємна новина )))техніка до тебе виїхала, керуй!!!

Я вдячний Валерію Володимировичу, що чує людей,піклується про наше село, допомагає і підтримує мене.

Бо стратити я не можу, Я ЛЮДЯМ ОБІЦЯВ!!!"