Безкоштовне короткотермінове навчання за професією «швачка» знову можливе в Валках

Дата: 11.08.2022 11:29

Як повідомила Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості розпочала навчання за професією ? «швачка»? чергова група жінок, які належать до вразливих категорій населення.

? Організоване навчання Харківським центром професійно-технічної освіти за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду "ГОРЄНІЄ"?.

? У приміщенні центру зайнятості облаштовано сучасним швейним обладнанням та матеріалами навчальний клас, де майбутні швачки можуть опанувати професію та отримати практичні навички з подальшим сприянням працевлаштуванню.

? Професійне навчання за професією «швачка» можуть пройти всі бажаючі жінки Валківської громади, що належать до вразливих категорій населення (безробітні, жителі сільської місцевості, отримувачі соціальних допомог, особи з інвалідністю) та внутрішньо переміщені особи на безкоштовній основі та в короткі терміни.

? Хто бажає долучитися до опанування професії швачка, просимо звертатись до Валківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою, м.Валки, пр-т Григорія Сковороди, 1-А, або за телефоном, (05753)52734. Набір на навчання триває??