Про роботу Валківського Центру зайнятості під час воєнного стану.
В період воєнного стану в робота районної служби зайнятості з надання послуг у сфері працевлаштування не лише не припиняється, а й набула особливого змісту, адже до шукачів роботи додалися особи, що переїхали на Валківщину з окупованих територій та районів ведення активних бойових дій.
Про місцевий ринок праці мовою цифр
:
В 2022 році до Валківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості звернулось за послугами
осіб.
Статус безробітного за січень-липень отримали
осіб.
Допомогу по безробіттю отримали
особи.
Працевлаштовані –
особа, в тому числі
осіб із категорії внутрішньо переміщених осіб.
внутрішньо переміщених осіб працевлаштовані із компенсацією витрат на оплату праці роботодавцям у розмірі 6500 грн на місяць, впродовж перших двох місяців з дати працевлаштування.
Участь в громадських роботах взяли
осіб, з них
внутрішньо переміщені особи.
На сьогодні на обліку в Валківській районній філії ХОЦЗ перебуває
безробітних, 36% з яких переміщені особи з інших громад Харківської області та інших регіонів України.
Принагідно інформуємо, що Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості працює в штатному режимі: понеділок-четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця з 8:00 до 15:45, за адресою м. Валки, проспект Григорія Сковороди, 1А. Контактні телефони (05753)5-15-52, 5-27-34, 5-11-34, 050-400-44-93.