Сім’ям з дітьми видають продуктові набори та дитяче харчування.

Дата: 20.07.2022 16:08

Фото без описуСьогодні у Валківській громаді розпочалася видача продуктових наборів в рамках проекту «Невідкладна продовольча допомога населенню, яке постраждало від конфлікту в Україні», що реалізується в Харківській області Польською Гуманітарною Акцією у партнерстві з ГО «Польсько – українська агарна асоціація» та ГО «Центр розвитку місцевого самоврядування» за фінансової підтримки Всесвітньої Продовольчої Програми (WFP).

Проект впроваджується у координації з Харківською обласною військовою адміністрацією та місцевими радами.

В рамках цього проекту надається допомага людям, які постраждали внаслідок бойових дій.

"Допомога наших європейських партнерів для жителів громад Харківщини і внутрішньо - переміщених осіб, особливо вразливих категорій, зараз дуже важлива" - зазначає голова правління ГО " Центр розвитку місцевого самоврядування" та координатор проекту «Невідкладна продовольча допомога населенню, яке постраждало від конфлікту в Україні» Діана Баринова.

"Розуміємо, що потреба в харчових наборах у громаді набагато більша, ніж зараз може бути надана нашим проектом, тому разом з керівництвом міської ради, яка координує більшість проектів допомоги на Валківщині, виділяємо пріоритетні, які ще не отримували допомогу", - прокоментувала Діана Баринова.

У нашій громаді допомога направлена на підтримку сімей з дітьми до 15 років.

«Зараз важливо підтримати сім’ї з дітьми у нашій громаді, особливо – сім’ї внутрішньо-переміщених осіб. Багато з них через воєнні дії залишилось без заробітку, і ми це розуміємо», - зазначив Валківський міський голова Валерій Скрипніченко.

Тож сьогодні вже триває видача продуктових наборів згідно реєстрації сімей та відповідного графіку. Кожна сім’я повідомлена про свій час отримання допомоги для попередження скупчення людей та утворення черг.

Видаватимуть гуманітарку у Валках з 09.00 годин до 16.00 годин, починаючи з 20.07.2022 по 26.07.2022 року (субота та неділя – вихідні).

Далі гуманітарний вантаж передадуть у села для сімей з дітьми внутрішньо-переміщених осіб.

Про графік та місце у населених пунктах ми повідомимо додатково.

Наголошуємо, що у місті Валки допомогу отримають не тільки сім’ї переселенців, а також і місцеві мешканці з дітьми, у інших населених пунктах – поки що тільки сім’ї ВПО.

Продовольчі набори, які видаються в рамках проекту , розраховані на 1 місяць.

Також сім’ї , які мають дітей від 8 до 23 місяців додатково отримають дитяче харчування

Телефон гарячої лінії для додаткових питань – 068 28 15 741