Де отримували гуманітарку минулого тижня.

Дата: 18.07.2022 09:42

У Сидоренківському старостаті гуманітарну допомогу роздавали від Церкви «Мінутка» з міста Мукачево.

В Огульці за сприяння міської ради продуктові коробки вагою понад 17 кілограмів привезла волонтерка Мазяркіна Марина. Допомогу надала організація «Rotary club new level».

У Високопіллі, Гонтовому Ярі та Перекопі за сприяння волонтерів видавалася гуманітарна допомога від організації World Central Kitchen. Це були продуктові пакети вагою понад 15 кілограмів.

У Благодатному 100 внутрішньо-переміщених осіб отримали продуктові набори від релігійної християнської організації.

20 тон продуктової допомоги від організації «Червоний хрест» та 200 пакунків від Спілки волонтерів Харкова отримали у Старому Мерчику.

У Валках видавали підгузки для дітей та дорослих, дитяче харчування від Валківської міської ради та Харківської обласної військової адміністрації. Цього тижня сформовано списки для видачі продуктової допомоги від організації «Червоний Хрест».