Волонтери допомагають не тільки продуктами.

Дата: 14.07.2022 14:56

Серця Валківських волонтерів знаходять відгук на запити всіх, хто звертається зі своєю бідою.

Волонтерам з Нового Мерчика стало відомо, що мама військового, яка знаходиться на лікуванні, має життєво-необхідну потребу у протипролежневому матрасі. Ще один громадянин нашого міста, який перебуває під опікою рідних, потребує ортопедичного матрасу. Жодний із хворих не мав коштів на придбання цих дороговартісних речей. Тому Валківські Волонтери об’єднались та оперативно відвідали кожного з них та оголосили терміновий збір коштів. За короткий термін, завдяки валківчанам, було зібрано необхідну суму, матраси були куплені та відправлені за призначенням.

Особливі слова вдячності Валківським, Новомерчанським волонтерам, місцевій спілці ветеранів Афганістану, старості Нового Мерчика Віталію Решетьку та всім, хто перерахував кошти.

А волонтери продовжують свою справу, забезпечуючи військових футболками, кросівками, рюкзаками, наколінниками, різними побутовими товарами та необхідними медикаментами. Придбання здійснюють за виручені кошти з продажу квітів Перемоги та за благодійні кошти валківчан.

Нагадуємо, що кошти можна перерахувати сюди:

Рахунок спілки ветеранів Афганістану 5169335100529953

UA 203515330000026000052241535.

Це неприбуткова організація і гроші, що надходять на цей рахунок, будуть витрачені безпосередньо на потреби ЗСУ. Звіт про їх використання буде подано до податкової інспекції, а чеки - виставлені на загальний огляд.

Запрошуємо до благодійної справи.