Цього року на Валківщині 217 випускників 11-х класів та 268 випускників 9-х класів.

Дата: 07.07.2022 11:05

Минулого тижня заклади освіти вручили своїм випускникам свідоцтва про повну загальну середню освіту.

Міський голова Валерій Скрипніченко вітає усіх випускників із визначною подією:

"Сьогодні ви йдете у доросле життя. Але цьогоріч без традиційних урочистостей і гучних вітань. Через війну, що перевернула наш звичний устрій, випускники міста не йдуть центральною площею Валок, а в інших населених пунктах не збирають навколо себе мешканців з вітаннями і побажаннями «У добру путь».

Ви всі подорослішали не зараз, ви стали дорослими 24 лютого цього року.

Вже завтра ви підете зі стін рідної школи. Тож не забувайте, що ви вчилися для того, аби розум і серце віддавати людям, суспільству, що зростило вас. Нехай для вас відкриваються усі двері, а ті, які ви виберете, приведуть вас до щастя, радості і звершень. Хоч і проходитиме вступна кампанія цьогоріч нетрадиційно, у багатьох попереду студентське життя. Нехай те, чого ви досягнете, змусить ваших рідних та ваших вчителів пишатися вами і згадувати з ностальгією навчальні роки.

Не приховуйте ваш патріотизм та чітку громадянську позицію, особливо сьогодні. Адже наша мета – вистояти, вірити в перемогу та робити все для підтримки наших військових.

Сьогодні щирі вітання, подяка педагогам, наставникам, вихователям. Вітання батькам випускників, які разом зі своїми дітьми пройшли цей довгий і непростий шлях.

В добру путь, дорогі випускники! З вірою в перемогу, Слава Україні!"

Валківський міський голова Валерій Скрипніченко