Хто і куди привозив гуманітарку за останні дні.

Дата: 05.07.2022 14:18

Фото без описуЗа сприяння Валківської міської ради продуктові набори продовжували видавати мешканцям громади, які допомагали забезпечували правопорядок у Минківці, Сидоренково, Заміському. Отримували також старости дитяче харчування та підгузки за потребою молодих батьків.

Продовжена роздача харчових продуктів, зокрема борошна та картоплі, отриманих від Харківської ОДА. За організаційної підтримки міської ради та старостатів, таку допомогу отримали та роздали у Сніжкові, Костеві, Олександрівці, Шарівці, Минківці, Баранове, Мельниково, Сидоренково, Черемушна.

Додатково гуманітарну допомогу отримали:

В селищі Старий Мерчик переселенці від товариства «Червоний Хрест».

У селі Кобзарівка 38 пакунків отримали мешканці від релігійної організації «Релігійна громада Євангельських християн «Джерело надії».

У селі Костів працівники старостату видали гуманітарну допомогу пенсіонерам, багатодітним сім'ям, одиноким матерям, дітям до 15 років в кількості 369 пакунків від Всеукраїнського благодійного фонду «Деполь Україна» за сприяння депутата міської ради Олександра Тесленка.

У Мельниково місцеві волонтери привезли продуктову допомогу близько 200 пакунків від логістичного центру гумдопомоги «ХАБ ВОКЗАЛ»

У Шарівці незахищені категорії населення та переселенці отримали допомогу від Юрія Суярко.

У Високопіллі родини з дітками з числа ВПО отримали продуктову допомогу від ОХБ «Воскресенье» та прослухали релігійні проповіді.

До Черемушної 650 пакунків привіз благодійний фонд «Деполь Україна»

У Валках продовжують працювати пункти гуманітарної допомоги, які організовані місцевою владою, волонтерами, релігійними організаціями.

Слідкуйте за оголошеннями організаторів допомоги у соцмережах.

Валківська міська рада сьогодні продовжує запис на отримання гуманітарної допомоги сім’ями з дітьми внутрішньо-переміщених осіб, які проживають у Валках та зареєструвалися самостійно через «Дію». Записуємо тільки цю визначену категорію людей, всіх інших прохання не займати лінію.

Запис за номером 050-689-45-65

Про отримання цієї гуманітарної допомоги та порядок видачі повідомимо щойно вона надійде до міста.