Вітання Валківського міського голови з Днем медика
Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, всі працівники та ветерани галузі охорони здоров’я Валківської громади!
Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника!
Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення та повагу.
Бажаю вам, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. З вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа наближуйте пермогу, направляючи всі зусилля на допомогу хворим, задля збереження життя і зміцнення здоров’я населення України. Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя.
Миру! Слава Україні!
З повагою,
Валківський міський голова Валерій Скрипніченко