Валківська міська рада підтримує очищення топоніміки від російських та радянських маркерів та звертається до думки громади.

Дата: 27.05.2022 11:23

Фото без описуВалерій Скрипніченко, міський голова: «В контексті російсько-українського протистояння ревізія в топоніміці України є питанням особливого значення і нагальної потреби. Вважаю за потрібне остаточно утвердити в нашому життєвому просторі українську самобутність. У нашій громаді вже розпочата робота з визначення топонімічних об’єктів, які пов’язані із радянською ідеологією та Росією, яка з 24 лютого нещадно нищить населені пункти України. Міською радою вже відпрацьований зведений список усіх топонімічних об’єктів. Виділено більше 70 таких, які, на нашу думку, підлягають перейменуванню. Але це важливе рішення і має бути прийняте тільки разом із громадою.»

В опитуванні можуть взяти участь мешканці, які мають реєстрацію у Валківській громаді та проживають постійно. Опитування триватиме до 10 червня 2022 року.

Дайте відповідь на 8 запитань, це займе до 10 хвилин Вашого часу.

Ваша думка для нас важлива.

Анкета за посиланням https://forms.gle/tZ6MoY6FLddxC4iCA