Валерій Скрипніченко зустрівся з представниками UNHCR Ukraine - Aгентства ООН у справах біженців в Україні та членами Гуманітарної місії "Проліска"

Дата: 25.05.2022 16:21

Фото без описуПід час візиту обговорили проживання тимчасово переміщених осіб на Валківщині та можливості громади щодо створення оптимальних умов для них.

Фото без опису

Голова польового офісу УВКБ у Дніпрі Агенства ООН у справах біженців в Україні Гіоргі Санікідзе зазначив, що метою візиту до громади є збір інформації про кількість переселенців, їх першочергові потреби та подальші плани. Він також підкреслив, що Валківська громада одна з небагатьох, яка прийняла у себе таку кількість гостей.

Фото без опису

«Це дуже велике число переміщених осіб у порівнянні з кількістю постійних мешканців. Але для людей важливо, що вони знаходяться недалеко від свого дому. Наше завдання – провести моніторинг соціальних категорій вимушених переселенців та стану їх потреб», - повідомив Гіоргі Санікідзе.

Фото без опису

У ході роботи візитери відвідали дошкільний заклад «Веселка», поспілкувались із його тимчасовими мешканцями.

Нагадаємо, що у громаду вже неодноразово надходила гуманітарна допомога у вигляді речей для переселенців від UNHCR Ukraine - Aгентства ООН у справах біженців в Україні та Гуманітарної місії "Проліска". Цього ж разу домовились про подальшу співпрацю в даному напрямку.