За результатами розширеної апаратної наради, яку провів сьогодні міський голова Валерій Скрипніченко.

Дата: 16.05.2022 15:16

Фото без описуВажливе для громади:

НАСЕЛЕННЯ – станом на 16 травня 2022 року населення громади збільшилося більш ніж на 64% та сягає понад 44 000 осіб.

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА – в громаду доставлено 18 500 пакунків в рамках реалізації проєкту «Продуктовий набір кожному громадянину», з них видано  17 252 пакунки, що становить 39,2 % від орієнтовної потреби. Очікуємо дозвіл з обласного гуманітарного кол-цетру на наступні поставки.

ОСВІТА -  останній дзвоник у школах громади рекомендовано провести в один день 31 травня. Форму проведення цих заходів визначає адміністрація освітнього закладу самостійно.

МЕДИЦИНА – у Валківській лікарні близько двох місяців робота рентгенкабінету буде обмежена. Це пов’язано з встановленням нового сучасного рентгенапарату та проведенням ремонтних робіт в кабінеті.

ЗАЙНЯТІСТЬ  - набути статус безробітного та право на отримати допомогу по безробіттю можуть лише ті особи, у яких припинені трудові відносини.

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ  – станом на сьогодні в громаді оформлено більш ніж 16 000 довідок про надання  статусу внутрішньо переміщеної особи. Також надана допомога в оформленні документів для нарахування компенсації комунальних витрат  866 власникам домогосподарств, в яких тимчасово проживають 3143 переселенці.

КУЛЬТУРА  - 19 травня запрошуємо громаду одягнути вишиванки.  У 2022 році День вишиванки в Україні  випадає на третій четвер травня