ДОПОМОЖЕМО НАШИМ

Дата: 02.05.2022 14:16

Кожен з нас прагне Перемоги і хоче, щоб наші воїни повернулися додому живими та здоровими.

Наші захистники щоденно мужньо тримають оборону, а місцева влада на волонтери роблять свій важливий внесок в тилу.

Щоб вирішити низку важливих питань із закупівель для наших захисників, давайте всі об’єднаємо зусилля, щоб наші сини, чоловіки, діти, батьки повернулися додому живими.

Активна молодь громади відкрила розрахунковий рахунок, зібрала кошти, зробила перші закупівлі та прозвітувала перед людьми. Зараз зібрали нові потреби для ЗСУ.

Продовжуємо робити цю важливу справу всі РАЗОМ, єдиною ГРОМАДОЮ!

Перерахуйте хто скільки зможе – це все для захисту валківчан на передовій.

Заздалегідь дякуємо кожному, хто долучиться до збору.

Знайте, що кожна гривня має сенс!

Номер картки Волонтерського рахунку:

4149 4390 0965 0890

Надаємо повний текст звернення волонтерів та підтримуємо кожне слово. МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ

ВАЖЛИВО!!!

Коли закінчиться війна - я скажу дякую Богу і всім хто нас захищав! Нашим хлопцям - ГЕРОЯМ та їхнім матерям. І буду з нетерпінням чекати їх повернення здоровими та неушкодженими.

Проте, зараз наші Герої потребують не лише усної підтримки, але і матеріальної допомоги!

Наші мужні та стійкі хлопці з Валківщини в складі ЗС України захищають країну по всій лінії фронту з російськими орками.

Їх рідні та близькі звертаються до нас з проханням надання їм допомоги у придбанні наступного тактичного спорядження:

1. Навісне тактичне обладнання – 30 комплектів (тактичні рукавиці, розгрузки, ремені, наколінники, налокітники тощо).

2. Аптечки бойові зразка НАТО – 30 шт.

3. Турнікети CAT – 30 шт.

4. Прибори нічного бачення – 2 шт.

Крім того, деякі з хлопців мають потребу в літніх комплектах форми і взуття, маскхалатах та звичайних побутових засобах і речах (таких як робочі рукавички , господарське мило, пральний порошок, прищепки тощо).

Потреба у вказаних речах досить гостра і кожна хвилина дорога!

Приблизна вартість усього вказаного вище спорядження складає більше 200 000 грн, але ми сподіваємося, що об'єднавши наші зусилля, нам вдасться зібрати якомога більше коштів у короткі терміни і закупити хоча б частину всього необхідного (закупи будемо робити частково в Україні, частково за кордоном, щось розраховуємо отримати від друзів із Франківська) та передати його на фронт.

Збір коштів буде проводитися, як завжди, на наш волонтерський рахунок. Всі чеки і фото опублікуємо. До збору також долучається міськрада і місцеві підприємці.

Номер картки Волонтерського рахунку:

4149 4390 0965 0890

Повні реквізити:

Установа банку: ПриватБанк, МФО банку: 305299

Отримувач платежу: ГАМАН АНАСТАСІЯ ОЛЕКСІЇВНА

IBAN:

UA713052990000026207697543914

Рахунок отримувача:

26207697543914

Валюта карти: UAH

РНОКПП отримувача: 3571410904

Призначення платежу:

Спорядження для Захисників

Заздалегідь дякуємо кожному, хто долучиться до збору.

Знайте, що кожна гривня має сенс!