ЗВЕРНЕННЯ ВАЛКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВАЛЕРІЯ СКРИПНІЧЕНКА З НАГОДИ ВЕЛИКОДНЯ.

Дата: 23.04.2022 12:12

Фото без описуШановні валківчани!

Наближається Великдень – особливо шановане та величне християнське свято. Воно приходить до нас разом з квітучою і теплою весною, наповнює людські серця добром і любов’ю.

От тільки цього року ми відзначатимемо Великдень у чи не найважчий період в новітній історії – коли в нашій державі триває кровопролитна війна, яку росія розпочала проти України. Саме це змушує усіх нас бути обачними, обережними, не піддавати загрозі власне життя і здоров’я та своїх близьких.

Зважаючи на вимоги воєнного стану та введення комендантського часу, нічна служба в усіх церквах нашої громади не проводитиметься. Розпочнуться богослужіння в храмах о 7 годині ранку. Освячення пасхальних кошиків священники будуть проводити з 10.30 й упродовж дня, але тільки в храмах чи біля них, без виїзду до інших населених пунктів.

Охорону громадського порядку під час богослужінь та освячення пасок здійснюватимуть наші правоохоронці. Але безпека залежить і від кожного з нас. Адже спецслужби і засоби масової інформації вже неодноразово попереджали про можливі ворожі теракти під час Великодня. А наша Харківська область, на території якої, як відомо, тривають бойові дії, у числі тих, де загроза їх вчинення залишається найвищою.

Тому переконливо прошу всіх вірян громади по можливості цього дня залишатися вдома, адже долучитися до спільної святкової молитви можна, включивши пряму трансляцію богослужінь в ефірі телебачення чи в інтернет-мережі.

Не створюйте, будь ласка, людних зібрань і під час освячення великодніх кошиків. Війна із реальною загрозою бомбардувань, обстрілів, терактів – не час для цього. Запанують в нашій державі мир і спокій, от тоді й будемо зустрічатися біля храмів з радісними вітаннями: «Христос Воскрес!».

А цей час неодмінно настане, тож задля перемоги України маємо зберігати силу духу, мудрість, розсудливість, берегти себе й один одного.

Нехай світле Христове Воскресіння увійде в кожну оселю, у кожну родину з надією, вірою і любов’ю, подарує злагоду, затишок, щастя, здоров’я. Нехай усі молитви будуть почуті – й особисті і спільні у ці дні для всіх – за наших героїчних захисників, за мир на Українській землі, за нашу перемогу.

Христос Воскрес!

Воскресне Україна!

З повагою – Валерій Скрипніченко, Валківський міський голова.