З початку війни на Валківщині шлюб уклали 24 пари.

Дата: 18.03.2022 16:58

Фото без описуВ Україні вже більше трьох тижнів триває повномасштабна війна. Обстріли та бомбардування, страх, розпач і разом з тим – сила духу, єднання і незламна віра в перемогу. І навіть там, де війна зовсім поруч, не зупиняється життя: у лікарнях та бомбосховищах народжуються діти, а закохані, твердо зважившись поєднати свої долі, не відкладають одруження на потім. Навпаки, охочих одружитися під час війни, у порівнянні з аналогічним періодом минулих років стало навіть більше.

Якщо за відповідний період торік (з 24 лютого по 18 березня) шлюб уклали 14 пар, то за цей же період нинішнього року – аж 24. Про це повідомила Людмила Губська, заступниця начальника Валківського відділу державної реєстрації актів цивільного стану,

9 березня, у День народження Тараса Шевченка, на весільний рушник стали мешканці Старого Мерчика, Борщ Артем та Марина. На запитання, чому вирішили одружитись саме зараз, у ці буремні для країни дні, відповідають, що планували це зробити ще пів року тому, і навіть війна не стала перешкодою для такої важливої події. І хоча обряд укладення шлюбу пройшов без гучних урочистостей та весільної сукні нареченої, упевнені, що неодмінно все це у них буде після перемоги. Але найперше, про що мріють після закінчення війни – повінчатися у храмі, щоб попросити Божого Благословення на подальше щасливе і довге життя.

Цього щиро бажаємо молодятам і ми. Нехай якнайшвидше здійсняться ваші мрії і запанує мир над Україною.